Strona Główna Ruch Społeczny Nie Dajmy Się
Ruch Społeczny NIE DAJMY SIĘ

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Firma windykacyjna czy prawnik?
Autor Wiadomość
piobaj
Nowy

Wysłany: 2015-09-21, 12:56   Firma windykacyjna czy prawnik?

Witam,

Zastanawiam się, czy wynająć firmę windykacyjną czy prawnika do obsługi moich niezapłaconych należności. Właściwie nie bardzo wiem, jaka jest różnica między tymi dwoma instytucjami. Lepiej zainteresować się dużą firmą znaną każdemu, czy może małe rozwijające się firmy?

Pozdrawiam,
Piotr

KarolG 
Nowy
KarolG

Wysłany: 2015-09-22, 13:27   

Witaj,

Ostatnio przerabiałem podobna sytuację. Sam nie wiedziałem jakie rozwiązanie wybrać. Najpierw powierzyłem sprawę adwokatowi. Wziął na dzień dobry 900zł. Musiałem długo czekać a i tak sprawę przegrali. Dodatkowo musiałem zapłacic koszty sądowe. Teraz po czasie wiem, że taką sprawę należy oddać fachowcą, którzy wiedzą jak się za to zabrać. Znalazłem finalnie ciekawą firmę, która pomogła mi zakończyć sprawę pozytywnie. Napisz do mnie a pomogę i podzielę się tobą moim doświadczeniem: karol.gutt@interia.pl

Pozdrawiam

ania32 
Nowy

Wysłany: 2017-10-20, 07:35   

Ja przez rok starałam się odzyskać 20 tys. 5 nieopłaconych faktur, dużo stresu i nerwów, znajoma kazała skontaktować mi się z windykacją zamiast wchodzić na drogę sądową, kontaktowałam się z mecenasem pod adresem michal.saboks@op.pl oni mają normalną firmę, która zajmuje się właśnie takimi dłużnikami. Mam nadzieję tylko, że już nie trafię na takich niewypłacalnych ludzi.

Odpowiedz do tematu